Вища ліга. Результативний перший тур Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

П’ятнадцять м’ячів було забито у трьох поєдинках першого туру цьогорічної Вищої ліги.

«Світанок» свідомо обрав місцем проведення домашнього матчу із «Зеленим Бором» стадіон у Малій Солтанівці. Ще б пак! Технічним ковалівцям на малосолтанівському килимі грається набагато легше, аніж у Дослідницькому. Та й статистика останніх матчів ковалівської команди, проведених на «Салтіку», спонукає її приймати усіх незручних опонентів саме тут…

Правда, цього разу для ковалівців матч на «Салтіку» розпочався невдало — Дзіна завдав невідпорного удару в дев’ятку і гості повели в рахунку! А після цього футболісти «Зеленого Бору» змарнували ще дві нагоди, щоб закріпити лідерство. Натомість ковалівці свого шансу дочекались аж на двадцять восьмій хвилині, коли Бадзюх зрівняв рахунок. Однак героєм першого тайму став інший ковалівець — Куроченко-молодший, що провів до воріт «Зеленого Бору» два м’ячі — 3:2. У другому таймі «Зелений Бір» намагався тримати свого суперника в напрузі, був близьким до забитого м’яча, але, залишившись вдесятьох і втративши основного голкіпера, пропустив учетверте.  Таким чином, «Світанок» виграв у першому матчі сезону з рахунком 4:2.

«Гребінки» розтрощили на своєму полі «Салтік» — 4:1. Господарі у першому вищоліговому матчі скористались з послуг усіх трьох новачків — Диптана, Сисоєва та Бичкова (на фото). Цікаво, що останньому вдалось ознаменувати свою прем’єру в новому клубі результативним ударом в другому таймі. А для «Салтіка» вже вкотре у цьому році красивим м’ячем зі штрафного (!!!) відзначився Гребіник.

«Трібо-Інтерагросервіс» дебютував у Вищій лізі з домашньої поразки від «Аяксу». Причому всі голи ксаверівців відбулися в першому таймі і стали наслідком неякісної гри оборонців «Трібо-Інтерагросервіса». Цікаво, що для господарів м’ячем престижу відзначився граючий керівник команди Тарасенко, котрий замкнув передачу з лівого флангу.

Відкритий чемпіонат Васильківщини. Вища ліга. Перший тур

«Світанок» ФК «Зелений Бір» 4:2 (3:2)

31 липня. Мала Солтанівка. Арбітр Обремський. Голи: Бадзюх (28, 89), В. Куроченко (32, 45) — Дзіна (10), Бачинський (41). Вилучення: Жеребко (69; ЗБ).

ФК «Гребінки» «Салтік» (Мала Солтанівка) — 4:1 (2:0)

1 серпня. Гребінки. Арбітр Щербина. Голи: Глитень (8, 76), Черниш (31), Бичков (63) — Гребіник (90).

«Трібо-Інтерагросервіс» (Біла Церква) «Аякс» (Ксаверівка) 1:3 (0:3)

1 серпня. Біла Церква. Арбітр А. Якименко. Голи: В. Тарасенко (65) — Романюк (8), В. Дяченко (17), Заєзжай (25).

Матч «Форвард-Путрівка»   «Зеніт» (Лосятин) перенесено.

ШТРАФНИКИ: Віталій Жеребко (Зелений Бір).

Прочитано 622 раз Последнее изменение Понедельник, 02 Август 2021 11:33