Вища ліга. «Світанок» пригальмував лідера Избранное

Оцените материал
(0 голосов)

Ковалівці здобули надважливу з точки зору турнірної боротьби виїзну перемогу над принциповим суперником.

«Зеніт» не програвав у Вищій лізі з восьмого серпня, коли сенсаційно поступився «Зеленому Бору». Після цього лосятинці вийшли на переможний шлях, на якому протрималися аж вісім тижнів! Більше того, «Зеніт» двічі обіграв команду Гребінок — віцечемпіонів Васильківщини, на хвилиночку! Але в одинадцятому турі переможна серія лосятинців канула в Лету. Причому, «Зеніт» програв удома, склавши зброю перед «Світанком» — 0:2. Нехай «сухий» рахунок не вводить нікого в оману, адже до середини другого тайму матчу в Лосятині панувала суха нічия. Цікаво й те, що з тридцять п’ятої хвилини лосятинці грали вдесятьох, а з сорок п’ятої — вдев’ятьох: на вимогу арбітра поле спершу залишив Бойко, а ще за десять хвилин — Хобта. Не виключено, що саме ця обставина стала визначальною у черговому чемпіонатському двобої цьогорічних тріумфатора та фіналіста Кубка… Адже, починаючи з середини другого тайму, коли господарі підсіли фізично, ковалівці все частіше виривались на вогневий рубіж. До слова, на сімдесятій хвилині матчу «Світанок» повів у рахунку — відзначився Власенко. Звичайно, що цей результат аж ніяк не влаштовував підопічних Строкоуса, а тому вони великими силами побігли в атаку, але, як це часто трапляється… «потрапили в полон», пропустивши другий гол наприкінці матчу. Таким чином, «Світанок» обірвав свою програшну серію, що тривала впродовж чотирьох турів.

«Форвард-Путрівка» відстояв нічию в Малій Солтанівці, провівши увесь матч в укороченому складі —  вдесятьох (!!!). Багатьох путрівців підкосила хвороба… Попри це, «Салік» зумів уникнути поразки на четвертій доданій хвилині до другого тайму матчу.

«Гребінки» прогнозовано обіграли «Трібо-Інтерагросервіс» на виїзді — 2:1. Всі голи відбулися в другому таймі.

А найбільше пробоїн було в «борту» «Зеленого Бору» — шість. Рівно стільки м’ячів до воріт Дядечка провів «Аякс». Причому, Заєзжай оформив хеттрик. Таким чином, основний бомбардир ксаверівців отримав можливість посперечатися за «Золотий бутс» з малосолтанівцем Гребіником…

Відкритий чемпіонат Васильківщини. Вища ліга. Одинадцятий тур

«Трібо-Інтерагросервіс» (Біла Церква) — ФК «Гребінки» — 1:2 (Оверченко, 89 — Глитень, 48, Сисоєв, 75). 17 жовтня, Біла Церква, арбітр Щербина.

«Зеніт» (Лосятин) — «Світанок» (Ковалівка) — 0:2 (Власенко, 70, Євсеєв. 90). Вилучення: Бойко (35), Хобта (45). 17 жовтня, Лосятин, арбітр В. Грицай.

«Аякс» (Ксаверівка) — ФК «Зелений Бір» — 6:1 (Піонт, 6, Заєзжай, 29, 44, 86, Романюк, 60, 82 — Іродовський, 67, пен.). 17 жовтня, Ксаверівка, арбітр Обремський.

«Форвард-Путрівка» — «Салтік» (Мала Солтанівка) — 3:3 (Гагука, 17, 44, пен., Турчин, 51, пен. — Гребіник, 19, Юрченко, 60, Б. Волошенюк, 94). 17 жовтня, Мала Солтанівка, арбітр Якименко.