В чемпіонаті Васильківщини серед дітлахів виступить ще один представник сусіднього регіону. 


Мова про обухівську «Вертикаль», яка буквально цими днями висловила бажання спробувати свої сили в чемпіонаті Васильківського району серед дитячих команд. Як стало відомо, обухівські футболісти будуть задіяні у змаганнях трьох вікових груп — 2005/2006, 2007/2008 і 2009/2010. Таке рішення ухвалив президент «Вертикалі» Валентин Сатко. За його словами, чемпіонат Васильківщини — це чудова змога помірятися силами з багатьма цікавими суперниками, а також награти нові зв’язки і тактичні схеми. Хоча, й від боротьби за призи «Вертикаль» не відмовляється...

Свої перші матчі в чемпіонаті району «Вертикаль» проведе у найближчі вихідні.


Розгром за розгромом…

Вторник, 09 Октябрь 2018 00:00 Автор

Винятково високу результативність продемонстрували у четвертому турі Дитячої ліги одинадцятирічні футболісти з Малої Солтанівки, Глевахи та Путрівки. 


Виконком ВРФФ визначився з датою та місцем проведення «золотого» матчу чемпіонату Васильківського району з футболу сезону 2018 року. 


Новачки задали тон

Понедельник, 08 Октябрь 2018 00:00 Автор

«Рось» і «Стрітбол» ознаменували свою прем’єру в чемпіонаті Васильківщини серед дітлахів 2005/2006 років народження виїзними перемогами над аутсайдерами турніру. 


Головна ветеранська команда Васильківського району на фініші першого кола обласних змагань розтрощила футбольних козаків зі Сквири.


Комітет дитячо-юнацького футболу ВРФФ затвердив розклад матчів четвертого туру чемпіонату Васильківського району серед дітлахів.


В чемпіонаті Васильківського району з футболу серед дітлахів відбулися матчі третього туру.


Ветеранська збірна Васильківського району — ФК «Васильківщина» — в четвертому турі обласного чемпіонату на виїзді розписала результативну мирову з «Білою Церквою».


Збірна ветеранів Васильківського району в неділю, 30 вересня, на виїзді зустрінеться з командою Білої Церкви. 


Страница 41 из 44