Опубликовано в Marketing Автор Сентябрь 01 2019 1643

І. Мета і завдання

Змагання проводяться з метою популяризації та подальшого розвитку дитячого та юнацького футболу на Васильківщині.

Основними завданнями змагань є:

– покращення рівня навчально-тренувального процесу в дитячо-юнацьких спортивних закладах, футбольних, спортивних клубах, КФК і на  цій  основі  підвищення  рівня майстерності  юних  футболістів;

–  організація  активного  дозвілля  юних  шанувальників  футболу;

–  визначення  переможців  та призерів змагань.

ІІ. Керівництво змаганнями

Загальне керівництво змаганнями здійснює Васильківська районна федерація футболу (далі — ВРФФ).

Безпосередня організація та проведення змагань покладається на Васильківську районну організацію ФСТ «Колос» АПК України (далі — ФСТ Колос), якій належить право в оперативному прийнятті рішень, щодо організації та проведення змагань.

III. Учасники, терміни та умови проведення змагань

В районних змаганнях серед юнацьких та дитячих команд беруть участь СДЮСШОР,  ДЮСШ,  ДЮФК  та  КФК.

Змагання проводяться у два кола – „осінь – весна” за принципом „кожний з кожним” згідно з календарем змагань затвердженим ВРФФ та ФСТ Колос». Будь-яке порушення  у  штрафному  майданчику  карається  9-ти  метровим штрафним ударом. Положення „поза грою” не існує.

Чемпіонат проводиться у будні дні.

Тривалість гри

2005/2006

60 хвилин

2 тайми по 30 хвилин

2007/2008

60 хвилин

2 тайми по 30 хвилин

2009/2010

50 хвилин

2 тайми по 25 хвилин

2011/2012

50 хвилин

2 тайми по 25 хвилин

Розмір поля та воріт

2005/2006

Півполя

Ворота 5*2

2007/2008

60*40

Ворота 3*2

2009/2010

50*30

Ворота 3*2

2011/2012

40*20

Ворота 3*2

Ігрова форма футболіста складається  з футболки, шортів, гетрів, щитків   та  спортивного  взуття. Футболіст, екіпірування  якого  не  відповідає  Правилам  гри,  до  матчу  не  допускається.

На випадок збігу  кольору  форми  в  обох  команд, змінює  її  команда- господар поля.

Офіційний представник команди зобов’язаний не пізніше 10 хв. до початку матчу внести до рапорту арбітра прізвища та імена футболістів, відповідно їх номеру на футболці, заявлених на даний час, і представити арбітру матчу заявковий лист та білети учасників.

Офіційний представник та капітан команди підписують рапорт арбітра до початку матчу.

Кількість гравців

2005/2006

8 1

2007/2008

7 1

2009/2010

7 1

2011/2012

5 1

Кількість замін необмежена.  Заміна проводиться з числа футболістів, внесених до рапорту арбітра матчу.

Футболіст, внесений до рапорту арбітра, вважається учасником матчу, навіть якщо він не виходив на заміну. До фактичного початку матчу, під час проведення заміни футболістів та відразу після завершення матчу офіційні представники команд мають право звірити квитки учасників змагань з особистістю гравців.

Команда-господар надає та забезпечує:

          –  футбольне поле з трав’яним або штучним покриттям встановлених правилами розмірів з чіткою розміткою;

         –  бланк рапорту арбітра;

         –  м’яч та необхідний інвентар для гри;

         –  чергування лікаря з обов’язковим набором відповідних медикаментів   (в тому числі охолоджуючого спрею).

Заявка команд проводиться згідно з окремим графіком-викликом.

В заявочний лист команди  вноситься  не  більше 25 футболістів, в  тому числі дівчат (за команду певної вікової категорії старших не більше ніж на 1 рік).

Заявочний лист команди завіряють керівник спортивного закладу (клубу, КФК) та міськрайвідділ охорони здоров’я.

Команди-учасниці при реєстрації подають до оргкомітету наступні документи:

– заявковий лист   у   2-х римірниках   надрукований   на   комп’ютері,;

 – фотокартки  футболістів  розміром  3х4 см  останнього  терміну;

  • документи, що  встановлюють  особу  кожного  футболіста:  громадянський  паспорт,  свідоцтво  про  народження  і  учнівський квиток (оригінали);
  • фотокартку в електронному  вигляді (у форматі jpg)  на  футболіста, який  вперше  заявляється, обов’язково  вказавши  прізвище, ім’я  та по-батькові.

ІV. Обов’язки, відповідальність та забезпечення громадського порядку і громадської безпеки змагань

Команди та офіційні представники, делегати-інспектори, арбітри зобов’язані дотримуватися Кодексу  етики  і  чесної гри «Чесна гра – дисципліна і повага» та вести непримириму боротьбу з проявами   корупції, обману і шантажу, спроби використання гри в особистих  інтересах.

На стадіоні  та  прилеглій до нього території до, під час та після матчу забороняються:    прояви     хуліганської     поведінки;     використання  піротехнічних   засобів,    актів    расизму,   реклами   і   різного    роду  політичних  дій;  паління  у  межах  технічних  площ,  ігрової  зони  та  адміністративних  приміщень.

Команда несе відповідальність за поведінку офіційних  представників,  футболістів та вболівальників своєї команди. Офіційні   представники   команди  не  мають  права  втручатися  в  дії арбітрів, делегатів-інспекторів.

  1. Дисциплінарні санкції

За невиконання або неналежне виконання вимог регламенту та інших документів ВРФФ до футбольних команд, їх офіційних представників, тренерів, футболістів, арбітрів, делегатів-інспекторів, спортивних споруд, на яких проводяться матчі, органами футбольного правосуддя ВРФФ застосовуються дисциплінарні санкції у вигляді попередження, суворого попередження, усунення від функціональних обов’язків, дискваліфікації стадіону (футбольного поля) на певну кількість ігор чи певний період, позбавлення турнірних очок, зняття команди із змагань та грошові санкції.

За зрив матчу з вини недисциплінованої поведінки футболістів, тренерів, офіційних представників команд, втручання глядачів, неготовності місць змагань клубу (команді) зараховується технічна поразка (0:3), а команді-суперниці технічна перемога (3:0), та накладаються інші дисциплінарні та штрафні санкції. Якщо команда-суперниця перемогла з більшою різницею, тоді рахунок матчу залишається незмінним.

За участь у матчі незаявленого або дискваліфікованого футболіста, команді зараховується технічна поразка (0:3), а команді-суперниці технічна перемога (3:0). Якщо команда-суперниця перемогла з більшою різницею, тоді рахунок матчу залишається незмінним.

В разі неявки команди на гру чи запізнення на 30 хвилин їй зараховується технічна поразка (0:3), а команді-суперниці – технічна перемога (3:0).

Футболіст, вилучений з поля в одному матчі за дві жовті картки, або за червону картку за «позбавлення суперника голу або очевидної можливості забити м’яч» підлягає відстороненню на один матч без рішення КДК.

Офіційні представники команд  ведуть  самостійний  облік дисциплінарних санкцій і несуть відповідальність за виконання рішень КДК.

Не може вважатися, що дискваліфікований футболіст пропускає черговий календарний матч, якщо він з якихось причин не відбувся. За винятком, коли команда-суперник не з’явилась на гру.

Команда, яка не з’явилася на календарний матч сплачує  ВРФФ обов’язковий грошовий  внесок  в  розмірі  500,00 грн.

За дві   неявки   команди  на   календарні  матчі,  команда знімається  з  змагань.

 Якщо команда знята із змагань, провела половину і більше матчів, то даній команді зараховується технічна поразка (0:3), а команді-суперниці зараховується технічна перемога (3:0), в разі меншої половини матчів – її результати анулюються.

VІ. Арбітраж та інспектування

Арбітраж здійснюється одним арбітром, призначеним суддівським комітетом ВРФФ у відповідності з правилами гри, змінами і доповненнями до них, затвердженими Міжнародною Радою футбольних асоціацій.

Арбітри зобов’язані прибути на призначений матч до місця, в якому він проводиться, не пізніше, ніж за 1 годину до початку матчу.

У випадку неявки на матч арбітра, його проводить місцевий арбітр більш високого рівня, рекомендований міськрайфедерацією футболу.

До початку матчу арбітр повинен визначити готовність стадіону (футбольного поля), оцінити якість футбольного поля за п’ятибальною системою і зробити відповідний запис в рапорті арбітра. У випадку, якщо стадіон (футбольне поле) не готові до проведення матчу, арбітр зобов’язаний вимагати від місцевої команди й дирекції стадіону (футбольного поля) термінового усунення виявлених недоліків.

Арбітр зобов’язаний перевірити заявковий лист, білети гравців, внесених до рапорту. Він разом з офіційними представниками команд є відповідальним за дотримання правил допуску футболістів до матчу.

Після завершення матчу арбітр зобов’язаний оформити рапорт, і протягом 24 годин надіслати його до ВРФФ за допомогою засобів зв’язку (Viber, Facebook, Telegram) та до 10-00 години наступного робочого дня інформувати ВРФФ про технічні результати матчу та порушення Регламенту змагань, якщо такі були.

На прохання команд-учасниць на окремі матчі змагань можуть бути призначені делегати-інспектори ВРФФ та асистенти арбітра.

VІІ. Протести

Офіційний представник команди зобов’язаний відразу після закінчення матчу попередити арбітра про подання протесту. Якщо арбітр вважає протест мотивованим, його короткий зміст фіксується в рапорті. Про подання протесту арбітр повинен повідомити команду-суперника. Письмовий протест має бути вичерпно мотивованим, підписаний офіційним представником і протягом 24 години направлений до ВРФФ.

Не приймаються до розгляду несвоєчасно подані протести та на:

–  призначення  або  не  призначення  вільних,  штрафних  і 9 метрових ударів;

–   визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча  у гру;

–   зараховано чи не зараховано взяття воріт;

–   попередження або вилучення футболіста з поля.

Протести розглядаються КДК ВРФФ.

Якщо команда має апеляції до епізодів матчу, вона зобов’язана не пізніше трьох діб надати до ВРФФ відеозапис для підготовки висновку.

VІІІ. Фінансові витрати

Витрати, пов’язані з участю команд в змаганнях, здійснюються за рахунок відряджаючих організацій. Заявковий внесок — 1500,00 гривень.

Витрати за арбітраж несуть команди-учасниці матчу — по 50 грн з кожної команди.

Розрахунки з арбітрами проводяться не пізніше, ніж за одну годину до початку матчу.

ІХ. Визначення переможців

Переможці визначаються за найбільшою сумою очок, що набрані в усіх матчах. За перемогу нараховується 3 очки, нічию – 1 очко, поразку – 0 очок.

Місця команд визначаються за такими показниками, отриманими в усіх матчах:

2.1. більша кількість набраних очок;

2.2. краща різниця забитих і пропущених м’ячів

2.3. більша кількість забитих м’ячів.

У разі рівності показників, зазначених у п. 2 цієї статті, у двох і більше

команд перевагу отримують команди, що в матчах між собою мають

такі кращі показники:

3.1. більша кількість набраних очок;

3.2. краща різниця забитих і пропущених м’ячів;

3.3. більша кількість забитих м’ячів.

При однаковій кількості очок, у випадку, коли вирішується доля 1-го місця, призначається додатковий матч або турнір (у випадку, коли претендентів на 1- місце більше двох). Виконком. Команда-господар визначається сліпим жеребкуванням. Умови, місце і час проведення додаткового матчу (турніру) вирішує ВРФФ.

Х. Нагородження

Команда, яка зайняли місце,  отримуює  звання  “Чемпіон  Васильківського району з футболу сезону 2019/2020 років”  та  нагороджуються  кубками і грамотами. Футболісти  та  тренери  команд  нагороджуються  медалями  і грамотами. Команди, які  зайняли   2 – 3  місця   в   кожній   віковій   категорії, нагороджуються кубками і грамотами. Футболісти та тренери команд нагороджуються медалями і грамотами. Кращий гравець фінальної частини змагань в кожній віковій категорії нагороджується призом.

Нагородження забезпечує Васильківська районна організація ФСТ «Колос» АПК України.    

ХІ. Заключні положення

Розгляд і вирішення всіх суперечливих питань, які виникають між командами, офіційними особами, футболістами здійснюється виключно під юрисдикцією районної Федерації футболу.

Комітет проведення змагань.

Опубликовано в ВРФФ Автор Март 30 2018 11862

Сьогодні, 30 березня, свій День народження святкує  ФК "Фенікс" (с. Данилівка) Олександр Вовк.

Опубликовано в ВРФФ Автор Март 20 2018 54953
  • Юридична адреса: Київська область, смт Гребінки, вул. Леніна, 66.
  • Фактичне місцезнаходження: Київська область, м. Васильків, вул. Гоголя, 99.
  • Електронна поштаЭтот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  • Мобільний зв’язок: 050-381-08-45, 097-393-81-09

10 жовтня 1998 року сталася, мабуть, найвагоміша подія в житті районного футболу. Маючи для цього всі підстави, представники футбольних осередків Васильківщини винесли рішення створити легалізовану федерацію футболу. Велика відповідальність в організації нового спортивного органу району лягла на плечі начальника відділу у справах фізичної культури та спорту РДА Василя Кучми, що створив статут для майбутньої федерації.

Таким чином вже 21 грудня 1998 р., після оформлення низки юридичних формальностей, було засновано новітню (легалізовану – прим. Авт.) федерацію футболу, головою якої став Микола Оленченко.  

У 2005 році, зіславшись на постійну зайнятість і перевантаження, пов’язаних з основним місцем роботи, Микола Федорович подав у відставку.

У зв’язку з цим було проведено позачергову звітно-виборчу конференцію, на якій було обрано нового голову федерації. Ним стала людина, як кажуть, закохана в «народну гру» – керівник іменитої вже на той час «Путрівки» Леонід Матушевич. Результати роботи нового голови не залишились без уваги футбольної громади Васильківщини: на загальних зборах представників футбольних осередків Васильківщини, 28 березня 2013 року, Леоніда Матушевича було переобрано на новий термін. 

19 листопада 2016 року на позачерговій звітно-виборчій конференції Леоніда Матушевича, через проблеми зі здоров'ям, відправили у відставку, надавши йому Почесне членство у ВРФФ. Новим головою футбольної федерації району був обраний Павло Сучок.


Засновником же федерації вважається Владислав Титов, який на той час займав посаду спеціаліста відділу спорту Васильківської РДА.

Опубликовано в Media Автор Сентябрь 17 2014 793

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Опубликовано в Adverting Автор Сентябрь 17 2014 746

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Опубликовано в Adverting Автор Сентябрь 17 2014 56

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Опубликовано в Adverting Автор Сентябрь 17 2014 614

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Опубликовано в Adverting Автор Сентябрь 17 2014 234

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.